Ceiba

Oboustranné fólie

vaše cena od:
127 Kč
S lepícím systémem ATG od firmy 3M snadno nanesete proužek oboustranně lepící
pásky a slepíte např. obalovou nesamolepící fólii na knihy, nalepíte obrázek či fotografii do dokumentu, přilepíte vizitku na dopis, plakáty, letáky, fólie nebo tkaniny na různé materiály.
 
 
vaše cena od:
197 Kč

Oboustranně lepící fólie, 98 mikronů silná, transparentní, s bodovým (easy dot®-transfer technologie) akrylátovým lepidlem na vodní bázi. 

vaše cena od:
455 Kč
Oboustranně lepící transparentní fólie pro podlepování obrazů, fotografií a plakátů, podlepením objektu zvyšujete jeho tloušťku. Doporučeno pro trvanlivé podlepováníPE fotografií a uměleckých tisků.
 
 
 
vaše cena od:
386 Kč
Oboustranně transparetní velmi tenký lepící film bez nosiče, ideální pro hladké a pružné povrchy, vhodný pro podlepování obrazů, fotografií a plakátů. Lepící vrstvu nelze již po aplikaci opětovně sejmout. 
 
 
 
vaše cena od:
415 Kč
Oboustranně lepící bílá fólie pro podlepování obrazů, fotografií a plakátů, papírový nosič s dlouhým vláknem pro snadnou ruční aplikaci, pH neutrální lepící vrstva s vysokou lepivostí na obou stranách fólie.
 
 
 
vaše cena od:
156 Kč
Transparentní oboustranně lepící pásky, s permanentně elastickým lepidlem, 50 μm, odolná proti stárnutí, bez obsahu rozpouštědel.
 
 

Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.