Ceiba

Laminovací fólie

vaše cena od:
156 Kč
Filmolux Photo new je jednostranně samolepící laminovací PVC fólie (70 µm) pro ochranu fotografií, tisků, plakátů atd. Fólie je vysoce transparentní, lesklá, bez obsahu kadmia s velmi vysokou UV ochranou a akrylátovým permanentně elastickým lepidlem, bez obsahu rozpouštědel. 
 
 
 
vaše cena od:
8 569 Kč
Filmolux Satin je jednostranně samolepící laminovací PVC fólie (70 um) pro ochranu fotografií, tisků, plakátů atd. Fólie je transparentní, pololesklá, bez obsahu kadmia s velmi vysokou UV ochranou a akrylátovým permanentně elastickým lepidlem, bez obsahu rozpouštědel. 
 
 
 
vaše cena od:
7 956 Kč
Filmomatt je jednostranně samolepící laminovací PVC fólie (70 um) pro ochranu fotografií, tisků, plakátů atd. Fólie je transparentní, matná, bez obsahu kadmia s velmi vysokou UV ochranou a akrylátovým permanentně elastickým lepidlem, bez obsahu rozpouštědel. 
 
 
vaše cena od:
3 007 Kč
Filmolux easy matt je jednostranně samolepící laminovací PVC fólie (70 µm) pro ochranu fotografií, tisků, plakátů atd. Fólie je transparentní, matná, bez obsahu kadmia s akrylátovým permanentně elastickým lepidlem, bez obsahu rozpouštědel. 
 
 
 
vaše cena od:
3 410 Kč
Filmolux easy gloss je jednostranně samolepící laminovací PVC fólie (70 µm) pro ochranu fotografií, tisků, plakátů atd. Fólie je transparentní, lesklá, bez obsahu kadmia s akrylátovým permanentně elastickým lepidlem, bez obsahu rozpouštědel. 
 
 
 
vaše cena od:
4 689 Kč
Filmolux easy clear sand je jednostranně samolepící laminovací PVC fólie (80 µm) pro ochranu fotografií, tisků, plakátů atd. Fólie je transparentní, se strukturou písku.

Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.